#18-Spójrz na świat z innej perspektywy

Witam!

Znowu długo mnie nie było,tak,wiem o tym doskonale.Nie powinno się porzucać w żaden sposób swojej pasji,również śmiesznym wytłumaczeniem jest to że nie miałam czasu,jednak taka jest prawda.Dopiero teraz zdałam sobie sprawę ile w liceum trzeba włożyć pracy żeby mieć dobre stopnie,ciągle siedzę i uczę się a dalej moje wyniki nie są takie jakie bym chciała żeby były.
Trudno!
W niczym nie można dać się zwariować,nic nie może nami zawładnąć.Czasami trzeba dać na luz i spojrzeć na świat z innej perspektywy,skupić się na rzeczach ważniejszych niż jedna oblana kartkówka na tle samych dobrych ocen.Zatrzymaj się na chwile,zobacz jaki świat jest piękny,nie pędź tak.
Ostatnio kilka zdjęć zrobił mi mój chłopak a następnie wykonałam kilka zdjęć macro biedronki,jednak nie mam obiektywu do tego przystosowanego więc wykorzystałam do tego lupę.
Jak już mówiłam ,gdybym myślała że przez to nie dam rady zrobić dobrych zbliżeń,mogłabym to przysłowiowo "olać" jednak trochę pomyślunku i wyszło coś co nawet mi się bardzo podoba-pomimo tego iż jestem bardzo wymagająca w stosunku do siebie.

Do następnego :)

8 komentarzy:

 1. Ja staram się skupiać na pozytywach, świetne zdjęcia :)
  Pozdrawiam RONN

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo ładne zdjęcia makro i portrety ;)
  http://sarowly.blogspot.com/
  *odwdzięczam się za każdą obserwację

  OdpowiedzUsuń
 3. Śliczne zdjęcia, perspektywa może naprawdę dużo zmienić.


  "http://sharpeee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Cudowne zdjęcia! Też uwielbiam fotografować, muszę trochę do tego powrócić!
  best-frieend.blogspot.com ~zapraszam do siebie~

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetne połączenie szminki i włosów!!! :) Jakoś tak szczególnie przykuło moją uwagę!! :) Pozdrawiam serdecznie i dziękuje za odwiedziny!! :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Piękne zdjęcia! Ja również nie mam czas, aby ciągle zajmować się blogiem, ale próbuje zorganizować się tak aby na wszystko starczyło mi czasu :)
  zapraszam do obserwowania i komentowania: elizza-blog.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Powodzenia w znajdowaniu czasu na wszystko :)

  >> VANILLIA96.BLOGSPOT.COM <<

  OdpowiedzUsuń
 8. zdjęcia są genialne :) brawo! <3

  kaarollkaa.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Krzak , Blogger